האגם האקולוגי והפארק הגדול בפתח תקווה

בשטח של יותר מ 14 דונם בלב העיר פתח תקווה תוכלו למצוא את האגם האקולוגי והפארק הגדול – פארק עירוני אמיתי לכל המשפחה שמאפשר לנו לחוות אווירת טבע בלב העיר. הפארק הוא גדול מאוד, מרשים ומטופח שבמרכזו האגם האקולוגי שבו יש צמחיה וחי אופייניים. תוכלו לטייל ממש לצד המים ולהתרשם מדגי הזהב והברווזים ששוחים להם כאן בשלווה.

ברחבי הפארק המרשים ישנם מרחבי דשא גדולים, שבילי הליכה נגישים ושבילי אופניים, מגוון מתקני שעשועים לילדים ואזורי פיקניק. החיסרון היחיד שיש למקום לטעמנו – שחסר בו צל. האגם האקולוגי שעובר בסביבת הפארק הוא אגם מלאכותי שבו יש צמחייה וחי שהם אופייניים לאגמים אקולוגיים והם מייצרים סינון ושמירה טבעית על המים ללא כל התערבות אדם. הדגים והברווזים ששוחים להם במים הם לעיתים אטרקציה בפני עצמה עבור הילדים. סביב האגם ישנם שבילי הליכי מסודרים מעץ שיאפשרו לכם לטייל ממש מעל המים.

הפארק הוא מקום נהדר לבילוי עם ילדים וניתן להעביר בו בין שעה לחצי יום. לקטנטנים כדאי לכם להביא בימבות או כלי רכיבה אחר שהם אוהבים ולהפסקות בין לבין אנחנו נמליץ להביא גם כדור.

הפארק נמצא ברחוב בזל ושעות הפתיחה הן ימי א'-ד' בין השעות 06:00-23:00 וה'-ש' בין השעות 06:00-01:00. הכניסה בחינם.

רוצים להמשיך לטייל באיזור?

פארק ארץ הצבי – גן חיות קטן ומקסים שכל כולו אטרקציה לילדים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

המפל הנסתר במקורות הירקון – מאחורי קניון שרונים ישנה פיסת טבע אמיתית עם מים זורמים ומפלים קטנים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הפארק האקולוגי בהוד השרון – בלב המרכז תוכלו למצוא את הפארק האקולוגי המרהיב שהוקם בהוד השרון. פארק בילוי עם שבילי הליכה, מתקני שעשועים, אגם אקולוגי ועוד. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

גן לאומי הירקון – תל אפק – רשות הטבע והגנים מפעילה את הגן הלאומי תל אפק, מומלץ בחום להגיע וליהנות משלל המסלולים באיזור. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com