חוות התוכים בכפר הס

תמיד כשאנחנו מתכננות נסיעות ארוכות עם הילדים אנחנו דואגות לחפש איזשהו מקום לעצור בו. מי מכם שכבר מטייל עם ילדים יודע שהסבלנות שלהם נגמרת מהר מאוד. באחת הנסיעות שלנו לכיוון דרום החלטנו לעצור בחוות התוכים בכפר הס. עצירה קצרה להתרעננות הכוללת חיות ופיקניק קצר.

חוות תוכים קטנה ומקסימה, יש כאן עשרות זנים שונים של תוכים, קטנים וגדולים. מעבר לתוכים יש כאן עוד המון חיות משק שונות שאותם אפשר להאכיל, ללטף ולצפות בהם. יש כאן פינת ליטיוף עם ארנבות, שרקנים, צבים ועוד חיות אחרות… חיות נוספות שמטיילות בין המבקרים כמו טווסים, תרנגולים, כבשים וכו… בכל החווה יש המון פינות ישיבה: שולחנות וכסאות. אפשרי להנייד עם עגלה במקום אך יש מקומות בהם תצטרכו מעט עזרה. יש כאן גן משחקים קטן וגם שירותים.

בכניסה אל החוה אתם יכולים לרכוש בעלות סימלים כוס עם אוכל לתוכים או לשאר החיות. אין ספק שזה תוסף מעולה בשביל שהילדים ישלימו את החוויה במקום. יש כאן איזור שלם של תוכים שאתם יכולים להחזיק אותם וללטף. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: "חוות התוכים כפר הס" בצומת דרור, על כביש מס' 4 יש לפנות מזרחה (לכיוון תל-מונד ובני-דרור) אל כביש 553. בין עין-ורד לבין תל-מונד – לפנות דרומה אל כביש 5531.

רוצים להמשיך לטייל באיזור?

פארק ארץ הצבי – המקום נמצא במושב אלישמע באיזור הוד השרון, קרוב לכפר סבא. מדובר על חווה משפחתית גדולה שיש בה הכל. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן

המפל הנסתר במקורות הירקון – מאחורי קניון שרונים ישנה פיסת טבע אמיתית. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הפארק האקולוגי בהוד השרון – בלב המרכז תוכלו למצוא את הפארק האקולוגי המרהיב שהוקדם בהוד השרון. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הפארק הגדול והאגם האקולוגי בפתח תקווה – מבין המקומות היפים שתפגשו בלב העיר פתח תקווה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

גן לאומי הירקון – תל אפק – רשות הטבע והגנים מפעילה את הגן הלאומי תל אפק, מומלץ בחום להגיע ולהנות משלל המסלולים באיזור. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com