טיול זרימות ומפלים עם ילדים במרכז

סוף כל סוף הגשם פה והוא הגיע בעוצמה כך שניתן לעשות טיול זרימות ומפלים! יש מספר מקומות שניתן להגיע אליהם עם הרכב, בהליכה קצרה ובטוחה (!!)  ולראות את הזרימה המרשימה יחד עם הילדים. כאן נספר לכם על מספר מקומות במרכז שאסור לפספס כשיש זרימות. לפני שנפרט על אותן המקומות חשוב לנו לבקש – אנא סעו בזהירות כיוון שכל הכבישים כרגע רטובים!

נחל תנינים יש מספר נקודות ששווה לעצור ולראות את זרימת הנחל, לדוגמא: באיזור עין עמיקם. אך לדעתנו הטוב ביותר והבטוח ביותר מבין כולם הוא באיזור שמורת הטבע של נחל תנינים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

נחל חדרה –  אל נחל חדרה אפשר להגיע לאחת הנקודות תצפית הנוחות, הנגישות והבטוחות שיש – דרך פארק נחל חדרה. גם הנחל הזה זורם בעוצמה מהגשמים האחרונים ירדו. מבטיחות כשתעמדו על הגשר ותסתכלו על הזרימה לים תאמרו את מה שאנחנו אמרנו "כמה חבל שכל המים זורמים לים". למידע מלא על המקום לחץ כאן.

נחל אלכסנדר – את נחל אלכסנדר אפשר לפגוש במספר מקומות שדרכי הגישה אליהם יכולים להיות לא נוחים בימים של אחרי הגשם. לדוגמא: מצפור ויקר הוא אחד מהמקומות שאפשר להתרשם מהזרימה של הנחל אבל הדרך לשם בוצית ולא עבירה לכל רכב. לכן אנחנו נמליץ בחום להגיע אל איזור גשר הצבים או השפך של נחל אלכסנדר אל הים. משם תוכלו להתרשם מהזרימה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

נחל הירקון – את הירקון פוגשים לאורך כל גוש דן כמעט אבל שנייה לפני שאתם רצים לראות את הזרימה במפל הנסתר במפגש הנחלים קנה וירקון תחשבו טוב טוב כי הדרך לשם לא תהיה עבירה. איפה כן תוכלו לראות את הזרימה – משבע הטחנות דרך גני יהושוע! למידע מלא על המקום לחץ כאן.

נחל לכיש – אז אולי הוא לא נמצא בלב המרכז אבל שווה טיפל'ה להדרים בשביל לראות את כמות המים שזורמים בנחל לכיש. אנחנו נמליץ להגיע לאיזור פארק לכיש ומשם לצפות בשפך של הנחל אל הים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
גן לאומי מבצר נמרוד
מה עושים עם ילדים בחורף?
נחל שניר חצבני גן הצפון
טיול זרימות ומפלים עם הילדים בצפון
מה עושים עם ילדים בחורף?
לרשימה המלאה לחץ כאן
10 מעיינות חמים בישראל טיול חם לחורף
9 מעיינות חמים בישראל טיול חם לחורף
טיולים במרכזי מבקרים - טיולים לחורף או כשחם מדי
טיולים במרכזי מבקרים

Booking.com