פארק ארץ הצבי – הטבע במלוא אדיבותו בלב השרון

על פארק ארץ הצבי שמענו ממכרים שלנו שגרים באיזור המרכז, תמיד אמרנו שאם נהיה באיזור "נקפוץ". אבל אז החלטנו לנסוע במיוחד ולנסות. לשמחתנו הגדולה גילינו מקום ששווה להגיע אליו גם מרחוק ולא רק על הדרך ולהעביר כאן כמה שעות טובות עם הילדים – ותאמינו לנו שיש כאן מה לעשות כמה שעות טובות במיוחד לילדים.

למעשה מדובר על מקום שהוא פשוט מושלם עבור הילדים, יש פה הכל מהכל ומיד נפרט. המקום נמצא במושב אלישמע באיזור הוד השרון, קרוב לכפר סבא. מדובר על חווה משפחתית גדולה שיש בה הכל. מהרגע שנכנסים אל פארק ארץ הצבי פוגשים את האופניים והבימבות שמפוזרים בכל מקום, והילדים יכולים לרכב עליהם לאורך הטיול כל הטיול וזה חלק מהחוויה. יש כאן מגוון גדול של בעלי חיים שניתן גם להאכיל, ללטף ולהניק. יש איזור של סוסי פוני מאולפים שאפשר לרכב עליהם בכל הגילאים. הפארק בנוי כך שבאמצע שלו יש משחקיה ענקית עם מתקני משחקים כמו: פינג פונג, כדורגל שולחן, באולינג, פינת ליטוף, פינות יצירה ואיזור פיקניק גדול עם המון שולחנות וכסאות פיקניק – ככה ההורים יכולים לשבת והילדים משחקים מסביב. מסביב למתחם הזה יש את כל החיות – עופות, עזים, כבשים, סוסים, גמלים, פרות, ברווזים, עופות דורסים, צבים, ארנבים, תוכים ועוד…

יש כאן מזנון שניתן לרכוש בו אוכל בסיסי כמו פיצות, נקנקיות, גלידות ועוד… אנחנו נמליץ בחום להגיע מצויידים לפיקניק כי אפשר לשלב את זה נהדר עם הבילוי במקום. אנחנו היינו במקום הזה כמעט 3 שעות ויכלנו להיות כאן עוד כמה שעות טובות בשילוב עם פיקניק ארוך. המקום כולו נגיש לעגלות ונוח להליכה. בקיצור – ממליצות בחום!

רוצים להמשיך לטייל באיזור?

חוות התוכים בכפר הס – באחת הנסיעות שלנו לכיוון דרום החלטנו לעצור בחוות התוכים בכפר הס. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.  

המפל הנסתר במקורות הירקון – מאחורי קניון שרונים ישנה פיסת טבע אמיתית עם מים זורמים ומפלים קטנים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הפארק האקולוגי בהוד השרון – בלב המרכז תוכלו למצוא את הפארק האקולוגי המרהיב שהוקם בהוד השרון. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הפארק הגדול והאגם האקולוגי בפתח תקווה – מבין המקומות היפים שתפגשו בלב העיר פתח תקווה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

גן לאומי הירקון – תל אפק – רשות הטבע והגנים מפעילה את הגן הלאומי תל אפק, מומלץ בחום להגיע ולהנות משלל המסלולים באיזור. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com