16 תצפיות עוצרות נשימה בצפון הארץ

מצד אחד אתם רוצים מאוד לטייל ולראות את ישראל ומצד שני לא בא לכם לעשות מסלולים ארוכים? תמשיכו לקרוא את הפוסט הזה כי הוא בשבילכם. בחרנו לכם הפעם טיולי תצפיות באיזור צפון הארץ כדי שתוכלו לראות כמה המדינה שלנו מדהימה! למה את מחכים? קחו תיק, שימו סנדוויצים לכולם, פירות, ירקות, פק"ל קפה, בקבוק מים/שלוקר וקדימה לדרך!

שמורת הטבע גמלא – תצפית נהדרת על דרום רמת הגולן לכיוון צפון הכנרת, אם תביטו טוב תוכלו לראות את הנשרים שיש כאן. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

מערת הקשת ופארק אדמית– תצפית משוגעת על כל איזור הגליל המערבי עם אטרקציה מקסימה לכל המשפחה – מערת הקשת ממנה ניתן לעשות סנפלינג. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

ראש הנקרה – מנקודת הגבול הצפון מערבית של ישראל עם לבנון תוכלו להסתכל על רצועת החוף הצפונית של ישראל, בימים עם ראות טובה אפשר לראות אפילו עד חיפה ומעבר לה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

תצפית סטלה מאריס – בנקודה האסטרטגית ביותר של העיר חיפה מחכה לכם תצפית שתיתן לכם הרגשה כאילו אתם קפצתם ליוון. תצפית צפונה על כל רצועת החוף עד ראש הנקרה, תצפית דרומה על כל רצועת החוף המרכזי בימים טובים רואים גם אחרי עתלית. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

תצפית המוחרקה או בשמה הנוסף קרן הכרמל– תצפית פנורמית משוגעת על כל איזור עמק יזרעאל, כמות מנשה, גליל תחתון ומהצד השני אפשר לראות עד קו החוף של איזור חדרה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר הקפיצה – בכניסה לעיר נצרת ישנו מסלול נגיש וקצר המוביל אל תצפית על כל איזור עמק יזרעאל והגלבוע. למקום יש סיפור מעניין אשר הדת הנוצרית מאמינה בו. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

שמורת הטבע ארבל– תצפית מצידה המערבי של הכנרת, אפשר לראות מכאן בימים עם ראות טובה את כל איזור הגליל העליון עד לחרמון, את הרי דרום רמת הגולן, את כל הכנרת מולנו וכמובן את כל איזור דרום הכנרת ובקעת הירדן. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

תצפית מצפה שלום– תצפית מצידה המזרחי של הכנרת, יש מכאן הרגשה שהשמיים מתחברים עם הכנרת. לאורך כל דרום רמת הגולן הוקמה טיילת מבוא חמה שתחילתה של הטיילת מתחילה כאן, בתצפית מצפה שלום. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

מבצר נמרוד– המבצר עצמו הוא אטרקציה מטורפת אבל אם אתם כבר פה תעצרו ותביטו מהתצפית על כל איזור צפון רמת הגולן והגליל העליון. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר התבור–  בנקודה הכי גבוהה של הר התבור ישנו מנזר ששמו "מנזר השתקנים" שממנו יש נוף מטורף של כל איזור עמק יזרעאל והגלבוע. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

תל מגידו – המיקום האסטרטגי של התל משמעותי מאוד כיוון שממנו ניתן לתצפת על כל איזור עמק יזרעאל, גבעת המורה, הר תבור, הגלבוע, הרי נצרת וגם הכרמל. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

כוכב הירדן– כמו שמו של המקום, תצפית מרהיבה על בקעת הירדן ועל הרי הגלעד. יש כאן מבצר עם סיפור היסטורי ששווה ביקור!! למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר בנטל – אחד ההרים החשובים ביותר שיש ברמת הגולן, ממנו אפשר לתצפת על כל איזור רמת הגולן על סוריה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר אדיר– מספק לנו תצפית על איזור הגליל העליון ומכאן תוכלו להיות הכי קרובים ללבנון. תצפית על כל האיזור הדרומי של לבנון. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

כתף שאול–  דרך נוף הגלבוע מאפשר לנו לעשות עצירות לאורך הדרך ולהנות מתצפיות עוצרות נשימה על כל איזור הגלבוע והעמקים, לדעתנו התצפית הכי מוצלחת שמשאירה אתכם מול הנוף ללא מילים היא תצפית כתף שאול. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

תצפית אופיר– תצפית נוספת בדרום רמת הגולן אחרי העליון מצומת כורסי. מגיעים אל סוף המצוק ומכאן כל הכנרת מולם. מהצפון תוכלו לראות את הגליל העליון עד לחרמון ובדרום את בקעת הירדן. מולכם נמצאת העיר טבריה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.


Booking.com